Пупс 3 види, м'якотілий, каже мама-тато, плаче, на аркуші від 3 років
Пупс 3 види, м'якотілий, каже мама-тато, плаче, на аркуші від 3 років
Пупсик - прекрасний подарунок для Вашої дитини!
Тепер гра стане ще більш захоплююче!
Пупс для Вашей дочери обязательно станет центром заботы и любви.
Ведь каждая девочка абсолютно по-особенному относиться к игре в дочки матери.
Маленький пупс выглядит совсем как настоящий карапуз: большие яркие глаза, пухлые щечки,
маленькие ручки и ножки, его так и хочется поскорее затаскать.
В комплекте с пупсом прилагается пустышка.
Пустышку можно вытащить, и кукла заплачет.
При этом пупс произносит фразы «Мама» и «Папа».
Если засунуть пустышку обратно, кукла замолкает.
Габариты упаковки: 16 см × 7 см × 27 см
Перевірка і упаковка перед відправкою.
Відправка щодня.
Варіанти оплати:
Оплата післяплатою при отриманні на Новій Пошті без передоплати.
Готівкою при доставці.
Передоплата на карту - оплачуєте тільки вартість товару.
Схожий товар дивись на нашому сайті! ТИСНИ ↓
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пупс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 24 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Ширина | 7 см |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 16 мм |
| Ширина упакування | 7 мм |
| Висота упаковки | 27 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴






