Пупс у ванночці з аксесуарами, 2 види, в кульку від 3 років
Пупс у ванночці з аксесуарами, 2 види, в кульку від 3 років
Пупсик - прекрасний подарунок для Вашої дитини!
Тепер гра стане ще більш захоплююче!
Спеціально для маленьких первооткрывательниц представляємо вашій
увазі незвичайний набір - пупс з ванночкою!
Головною особливістю даного набору полягає саме у ванночці. Вона обладнана
механізмом, який дозволяє грати з цією водою.
Для цього необхідно в неї залити воду, а потім натиснути на рибку, яка служить своєрідним насосом.
Таким чином дівчинка зможе купати свого пупса, поливаючи його з душу або просто у ванні.
У набір також входять додаткові аксесуари для пупса – пляшечка, пластикове мило,
качечка і маленьке полотенечко.
Игра заиграет новыми красками с пупсом в оригинальной ванночке.
Игрушка представлена в двух вариантах, которые отличаются друг от друга цветом
некоторых элементов.
Габариты упаковки: 32 см × 20 см × 13 см
Похожий товар смотри на нашем сайте! ЖМИ ↓
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пупс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 32 мм |
| Ширина упакування | 20 мм |
| Висота упаковки | 13 мм |
- Ціна: 530 ₴






