Жуйка для рук Magnetic Gum російською від 3 років
Для Дитячих садків, Шкіл та спільних покупок дивіться спеціальні ціни:
Жуйка для рук Magnetic Gum російською від 3 років
Слайм дуже популярна іграшка, вона не тільки забавно розтягується
і приймає будь-яку форму, а ще й благотворно впливає на дрібну моторику рук.
Складається з магнітних частинок мікронного розміру, які надають йому унікальний
властивість: він не намагнічується і управляється магнітом.
При відсутності магніту веде себе так, як інші жуйки для рук - може стрибати, як м'ячик,
його можна рвати і розтягувати. Магніт в комплекті.
Комплектація:
- Жуйка,
- магніт,
- очки
Увага! Не залишайте дитину одну, під час гри!
Слідкуйте за тим, щоб слайм-лизун не потрапив в рот або ніс дитини!
Вік: 3+
Вага в упаковці: 60 г
Габарити: 7 х 7 х 2,5 см
Ціна вказана за 1 шт
Кількість в ящику 12 шт
Доміно, Лото, Твістер, Набори для творчості, ліплення, вишивання, випалювання - це супер набори для розвитку дітей і навіть дорослих на будь-який смак :)
Особливо популярні на подарунки в садки, школи, на свята! Відправимо в будь-яке місце по Україні, в Одесі навіть можемо доставити прямо за адресою!
Наші товари можна купити і по одній штучці і ящиком, як Вам зручніше!
Наші товари Данко Тойс зроблені в Україні!
Перевірка і упаковка перед відправкою!
Відправка щодня!
Варіанти оплати:
Оплата післяплатою при отриманні на Новій Пошті без передоплати.
Готівкою при доставці.
Передоплата на карту - оплачуєте тільки вартість товару.
Схожий товар дивись на нашому сайті! ТИСНИ ↓
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стать | Унісекс |
| Упаковка | |
| Упаковка | Банка |
| Довжина | 7 см |
| Ширина | 7 см |
| Висота | 2 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип упаковки | Баночка |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 91 ₴







