Мильні бульбашки Bubbles KING 70 мл від 3 років




29 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: KBB-01-01U
- +380 (50) 615-65-17Кристина
- +380 (93) 414-71-32
Мильні бульбашки Bubbles KING 70 мл від 3 років
Мильні бульбашки "Bubbles KING" — це незвичайні мильні бульбашки, а король бульбашок!
З такими бульбашками дитина отримає море мильного задоволення і
зможеш надути королівські бульбашки!
Вік: 3+
Вага в упаковці: 70 мл
Габарити: 11 х 4 х 3 см
Ціна вказана за 1 шт.
Кількість у ящику 40 шт.
Завдання нашого інтернет-магазину допомогти Вам купити та якнайшвидше доставити товар. Тому наші консультанти щодня з 8:00-23:00 готові відповісти вам на будь-які питання, що цікавлять Вас.
(097) 5364290 Вадим
(050) 6156517 Кристина
Вайбер, Телеграм, WatsApp: +380 (97) 536-42-90
Ми пропонуємо нашим покупцям кілька варіантів оплати. Ви можете вибрати той, який вам більше підходить.
Однією з наших переваг є швидка доставка товару. Після того, як ви зробите замовлення, ми відправимо його наступного дня, включно з вихідніми, крім п'ятниці, щоб ви якомога швидше його могли отримати. На замовлення до 9 ранку, відправка того ж дня.


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 11 мм |
| Ширина | 4 мм |
| Висота | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип упаковки | Баночка |
| Упаковка | Банку |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 29 ₴








