Пупс з пляшечкою, озвучка, їсть, ходить в туалет, закриває очі, в коробці від 3 років
Пупс з пляшечкою, озвучка, їсть, ходить в туалет, закриває очі, в коробці від 3 років
Интерактивный пупсик - прекрасный подарок для Вашего ребенка!
Теперь игра станет еще увлекательней!
Ведь малыш говорит, закрывает глазки и поет песенки!
Особенности модели:
- умилительный дизайн самого пупса;
- подробная детализация;
- детская песенка и 6 фраз на украинском языке;
- подвижные ручки и ножки;
- бутылочка для кормления;
- умеет кушать и ходить на горшок;
- в горизонтальном положении закрываются глазки;
- одет в милый наряд из приятного на ощупь текстиля;
- звуковые эффекты работают от 3-х батареек LR44 (входят в комплект).
Славний ляльковий карапуз виглядає реалістично завдяки докладної деталізації:
акуратний носик, червоні губки, блакитні оченята, складочки властиві маленьким діткам!
Окрім зворушливого зовнішнього вигляду, пупс має безліч цікавих функцій,
які роблять його схожим на справжнього дитинку!
При натисканні на животик ляльковий малюк відтворює 6 фраз і веселу пісеньку
українською мовою. Також він вміє ходити на горщик і їсти, а так само закриває
оченята, коли його укладають спати.
Дитина одягнений в смугастий кофточку і джинсовий комбінезончик з зображенням
мишки на передней части. На голове красуется джинсовую кепку.
Комплектация:
- пупс;
- бутылочка.
Рост пупса - 31 см.
Габариты упаковки: 19 см × 13 см × 32 см
Похожий товар смотри на нашем сайте! ЖМИ ↓
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пупс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 31 см |
| Довжина | 11 см |
| Ширина | 9 см |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 19 мм |
| Ширина упакування | 13 мм |
| Висота упаковки | 32 мм |
- Ціна: 820 ₴






